de en sk

Slide Ak príležitosť nezaklope, postav si dvere Šanca, ktorú si zaslúžiš Milton Berle. Aktuálne príležitosti

zašlite CV ešte dnes

Aktívne ponuky.

Senior Freight Agent

Miesto výkonu

Košice

Dátum nástupu

01.12.2020

Typ pracov. pomeru

TPP

Mzda (brutto)

na mieru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce , právomoci a zodpovednosti

  • akvizícia nových a starostlivosť o aktuálnych klientov

  • spracovávanie a tvorba cenových ponúk

  • kontrola priebehu prepravy

  • evidencia, administratíva a obsluha firemného softvéru

  • zabezpečovanie komunikácie s dodávateľmi

  • zodpovednosť za celý prepravný reťazec

Zamestnanecké výhody, benefity

čiastočne flexibilná pracovná doba

benefity s pridanou hodnotou

progresívne zmýšľajúci tím

ideálne pracovné prostredie

férový provízny<br />
systém

férový provízny
systém

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Tímová práca
Komunikačné schopnosti
Prezentačné schopnosti
Manažérske zručnosti
Počítačová gramotnosť

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo
Francúzsky jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo
Taliansky jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo
Španielsky jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počet potrebných rokov praxe: 1

NAŠE PRESVEDČENIE, HODNOTY A PRAVIDLÁ

Kultúra otvorenej mysle.

Hlavnou prioritou u nás sú ľudia so svojim individuálnym prístupom k životu, ale zdieľaním rovnakých hodnôt. Vytvorili sme kultúru, o ktorej sa dozvieš viac, keď si prečítaš náš e-book “Kultúra otvorenej mysle”.

Nenašli ste tu pravú pozíciu pre Vás?

Kontaktujte nás!

Ak by vaše skúsenosti mohli byť prínosom pre firmu, ozvite sa nám. Neustále dopĺňame tím o ľudí, ktorí dokážu otvorene myslieť. A kvôli týmto ľuďom vytvoríme aj doposiaľ neexistujúcu pozíciu.

Chránime Vaše súkromie

Nastavenia boli uložené!
Nastavenie Súkromia

  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Zakázať všetko
Povoliť všetko